FÚKANÁ IZOLÁCIA Z CELULÓZY

Len u nás dostanete špičkovú fúkanú celulózovú izoláciu značky Thermofloc.

Výhody fúkanej izolácie z celulózy

DOSTANE SA VŠADE

Fúkaním zaizolujete aj ťažko dostupné miesta. Materiál dokonale vyplní celý priestor, nehrozí vznik tepelných mostov.

RÝCHLA APLIKÁCIA

Izolácia sa dá nafúkať aj počas prevádzky budovy a v akomkoľvek počasí. Strechu rodinného domu zaizolujete za pár hodín.

ŽIADEN ODPAD

Pri fúkanej izolácii nevznikajú žiadne odrezky. Spotrebuje sa jej presne toľko, koľko treba. Nezaplatíte za materiál, ktorý nevyužijete.

VÝBORNÉ IZOLAČNÉ VLASTNOSTI

Fúkaná izolácia má skvelé tepelnoizolačné i akustické parametre. Je odolná voči plesniam, hmyzu i hlodavcom.

Prečo celulózová fúkaná izolácia?

01

TVAROVÁ STÁLOSŤ

Fúkaná izolácia na organickej báze (celulóza, drevovlákno) má lepšie technické vlastnosti ako izolácia z minerálnej či sklenej vaty. Je tvarovo stálejšia a nesadá.

02

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Celulózová fúkaná izolácia chráni budovu pred prehrievaním aj ochladnutím lepšie ako izolácia založená na anorganickej báze (minerálna či sklená vata).

03

OCHRANA PRED POŽIAROM

Celulózová izolácia chráni dom pred požiarom lepšie než izolácia na anorganickej báze. Aj keď je to možno prekvapivé, ale sklená aj kamenná vlna začnú horieť skôr.

04

KVALITA A EKOLÓGIA

Fúkaná izolácia značky Thermofloc sa vyrába čisto z recyklovaného novinového papiera. Nenájdete v nej obalový papier či kartón. Má malú prašnosť, nízku zosadavosť a skvelé izolačné vlastnosti.

Aké benefity získate?

NAJKVALITNEJŠÍ MATERIÁL

Fúkaná izolácia Thermofloc má výborné tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti. Zabráni vzniku tepelných mostov. Je odolná voči požiaru, nezničia ju ani hlodavce či hmyz.

EKOLÓGIA A UDRŽATEĽNOSŤ

Izolácia Thermofloc ako prvá na svete získala certifikát natureplus. Jej výroba je energeticky nenáročná. Izolácia je zo stopercentne prírodného papiera, nebudú sa z nej do vášho domu odparovať žiadne toxické látky.

PRÍJEMNÁ KLÍMA V DOME

Fúkaná izolácia na prírodnej báze vám v dome pomôže vytvoriť príjemnú a zdravú klímu. Dokonale si vie poradiť s odparovaním vlhkosti a zabraňuje tvorbe plesní.

POZRITE SI AJ NAŠE REFERENCIE

Zateplíme vám dom fúkanou izoláciou a ochránime exteriér či interiér striekaným korkom.