ZAŽITE VÝHODY SPOLUPRÁCE S NAMI

Pomáhame malým staviteľom, stavebným firmám aj ich subdodávateľom. Zistite aké benefity vám naše produkty a služby prinesú.

01

PRODUKTY RENOMOVANÝCH ZNAČIEK

Sme výhradný distribútor produktov špičkových zdrojov Thermofloc, Hasslacher Norica Timber a Coverlink na Slovensku. Na ich kvalitu sa môžete spoľahnúť.

02

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI

Na trhu pôsobíme už takmer dvadsať rokov. Po celý čas potvrdzujeme povesť spoľahlivého a stabilného partnera našich klientov.

03

EKOLOGICKY ŠETRNÉ A ODOLNÉ PRODUKTY

Ponúkame len produkty, ktorých výroba je šetrná voči prírode. Sú trvácne, odolné voči opotrebeniu i požiaru a pomôžu vám znížiť náklady na energie.

04

CERTIFIKOVANÉ A INOVATÍVNE RIEŠENIA

Len u nás dostanete fúkanú izoláciu, ktorá ako prvá na svete získala certifikát natureplus. Prinášame vám tiež inovatívny materiál – striekaný korok.

05

KOMPLEXNÉ SLUŽBY

Bezplatne vám vytvoríme cenovú ponuku presne na mieru projektu. Dodáme vám materiál a postaráme sa aj o realizáciu fúkanej izolácie či nástrek korku.

06

STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKA

Môžete s nami konzultovať všetky otázky ohľadom fúkanej izolácie, striekaného korku či stavebného lepeného dreva. Vždy vám poskytneme rýchly servis.

07

RÝCHLA A ODBORNÁ PRÁCA

Máme skúsený tím, ktorý si rýchlo a profesionálne poradí s každou zákazkou. Za svojou prácou si stojíme a na naše produkty ponúkame dvadsaťročnú záruku.